Zadzwoń Praca na briefie okazała się bardzo pomocna, a przedstawiony kosztorys został dotrzymany. - Projektowanie Wnętrz, Architekt / Projektant Wnętrz Poznań - Atoato


Planowaliśmy z żoną generalny remont domu. Po nieudanych próbach u 2 architektów, trafiliśmy na stronę Atoato. To był strzał w 10-tkę!!! Niemal natychmiastowe reakcje na maile i od razu profesjonalne podejście do klienta. Praca na briefie okazała się bardzo pomocna, a przedstawiony kosztorys został dotrzymany. Są to niesamowicie pozytywni ludzie, z którymi nadawaliśmy na tych samych falach. Pani Agnieszka ma niesamowite wyczucie stylu i dopasowania do potrzeb klienta. Warto wziąć również proponowany już na początku nadzór nad projektem, gdyż odciążyło to nas od zamawiania wszystkich rzeczy i pilnowania terminów dostaw oraz nadzorowania ekipy budowlanej. Właśnie współpraca z poleconą przez Atoato ekipą budowlaną p. Krzysztofa i stolarzem p. Radosławem, pozwoliła nam na spokojny sen. Rzeczywiście pracowali tylko na naszej budowie, a nie uciekali na tzw. „fuchy”. Dzięki temu wszystko zmieściło się w założonych ramach czasowe i wszyscy byli zadowoleni.
Warto dodać, że nieuniknione na każdej budowie „zgrzyty” Atoato potrafi w profesjonalny sposób rozwiązać.
Dzięki zespołowi Atoato, ekipie p. Krzysztofa i stolarce p. Radosława nasze życie zmieniło się nie do poznania. Powstały dzięki nim piękne wnętrza w naszym ulubionym stylu glamoure, kuchnia zyskała na funkcjonalności, a łazienka urzeka urokiem białej i czarnej mozaiki. W przedpokoju zaś, gości wita marmurowa posadzka, zabudowana szafa i piękne fazowane kafle z luster – inspiracja od p. Agnieszki..
Ostatnio nasz syn oglądając zdjęcia sprzed remontu stwierdził: „to my tak mieszkaliśmy?”.
Szczerze polecam współpracę z Atoato, bo zmieniają życie ludzi na lepsze. Myślę, że warto będzie kontynuować znajomość z p. Agnieszką i p. Marcinem nawet po remoncie, gdyż w ich otoczeniu po prostu chce się przebywać.
Pozdrawiam Michał z rodziną

 

Zadzwoń