Wymarzone wnętrze w Twoim budżecie.

Zobacz lekcję wideo: Jak przygotować się do urządzania domu?

Możesz skorzystać ze zniżki 16 zł na książkę „Od inspiracji do aranżacji, czyli jak pięknie mieszkać”.

 

Wpisz kod rabatowy: wprowadzenieksiazka

Jak szybko zaplanować urządzanie wymarzonego wnętrza? Wystarczy, że będziesz podążał moimi śladami.

Z książki dowiesz się:

R

Jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania?

R

Co decyduje o wyborze ekipy remontowej?

R

Jak stworzyć harmonogram prac remontowych?

R

Jakich błędów unikać?

R

Jak odnaleźć swój styl?

R

Na co szczególnie zwracać uwagę?

R

Jak policzyć koszty poszczególnych mebli, lamp, i materiałów niezbędnych do remontu domu?

R

Jak dobrać kolory do poszczególnych pomieszczeń i jakie mają znaczenie?

R

Jak zaznaczyć punkty świetlne i elektryczne dla wykonawcy i jakie pytania zadać fachowcom?

Zobacz opinie osób, które urządziły samodzielnie wnętrze z moją pomocą

Magda Rogozińska : Dzięki tej książce wszystko zrobię inaczej niż myślałam. Nie wyobrażam sobie urządzania bez tej wiedzy. Jak sobie pomyślę, ile rzeczy zrobiłabym źle, to aż włosy dęba stają.

Joanna Fiuk: Od siebie chciałabym dodać, że jako osoba właśnie budująca i urządzająca dom znalazłam wiele cennych rad w Pani książce – a przede wszystkim mnóstwo inspiracji. Projekty są obłędne! Ta książka otwiera oczy na wiele spraw: od praktycznych kwestii związanych z remontem (ekipa, pieniądze), po sprawy przyjemniejsze (wybór kolorów, dodatków), kończąc na postrzeganiu pracy projektanta wnętrz i samej usługi projektowania (mnie się wydawało, że to rozwiązanie wyłącznie dla ludzi z grubym portfelem i że ładnie urządzone wnętrze zawsze musi kosztować krocie). Plusem są też zdjęcia – kupujemy oczami. Wartościowa rzecz – na pewno będę do niej wracać, bo przede mną jeszcze wiele wyborów. Zazdroszczę Pani talentu.

Andrzej: Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione.

Agnieszka Szewczyk: Książka super, szczególnie dla osób, które samodzielnie chcą urządzić własne mieszkanie, ale ja też nauczyłam się kilku nowych rzeczy. Fajnie, że cała wiedza jest w jednym miejscu.