Zadzwoń Newsletter | Projektowanie Wnętrz, Architekt / Projektant Wnętrz Poznań - Atoato

Newsletter: Wymarzone wnętrze w Twoim budżecie.

Zapisz się bezpłatnie i odbierz:

R

przykładowy kosztorys aranżacji wnętrza: 3 przykładowe wyceny jednego mieszkania,

R

cykl maili, a w nich lekcje wideo i mnóstwo praktycznej wiedzy, które pomogą Ci urządzić wymarzone wnętrze.

Chcesz urządzić własne wnętrze?

Przygotowałam dla Ciebie cykl praktycznych maili z lekcjami wideo, z których dowiesz się:

Jak zorganizować swój kosztorys aranżacji wnętrz?

Jak znaleźć inspiracje i pomysł na wnętrze?

Jak łączyć style i kolory we wnętrzu?

Jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze?

Jak nie dać się zaskoczyć nieprzewidzianym wydatkom i dlaczego tak ważny jest budżet?

Jak zaplanować remont i wybrać ekipę?

Kiedy i jak wybrać projektanta wnętrz?

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek i pomogę Ci zrealizować wymarzone wnętrze w Twoim budżecie.

 

Jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji.Czyli jak pięknie mieszkać.” oraz e-booka „Jak urządzić kuchnię marzeń”.

Pomagam tworzyć ciekawe i funkcjonalne wnętrza w budżecie. Bez zbędnych stresów i niepotrzebnych błędów.

Dzięki temu każda osoba, która chce samodzielnie urządzić swoje wnętrze, oraz moi klienci zyskują czas i mogą pięknie mieszkać.

Tworzę także kursy online i materiały edukacyjne, z których skorzystało już ponad 5 000 projektantów wnętrz.

Zobacz opinie osób, które urządziły samodzielnie wnętrze z moją pomocą

Magda Rogozińska : Dzięki tej książce wszystko zrobię inaczej niż myślałam. Nie wyobrażam sobie urządzania bez tej wiedzy. Jak sobie pomyślę, ile rzeczy zrobiłabym źle, to aż włosy dęba stają.

Joanna Fiuk: Od siebie chciałabym dodać, że jako osoba właśnie budująca i urządzająca dom znalazłam wiele cennych rad w Pani książce – a przede wszystkim mnóstwo inspiracji. Projekty są obłędne! Ta książka otwiera oczy na wiele spraw: od praktycznych kwestii związanych z remontem (ekipa, pieniądze), po sprawy przyjemniejsze (wybór kolorów, dodatków), kończąc na postrzeganiu pracy projektanta wnętrz i samej usługi projektowania (mnie się wydawało, że to rozwiązanie wyłącznie dla ludzi z grubym portfelem i że ładnie urządzone wnętrze zawsze musi kosztować krocie). Plusem są też zdjęcia – kupujemy oczami. Wartościowa rzecz – na pewno będę do niej wracać, bo przede mną jeszcze wiele wyborów. Zazdroszczę Pani talentu.

Andrzej: Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione.

Agnieszka Szewczyk: Książka super, szczególnie dla osób, które samodzielnie chcą urządzić własne mieszkanie, ale ja też nauczyłam się kilku nowych rzeczy. Fajnie, że cała wiedza jest w jednym miejscu.