Zadzwoń Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji | Projektowanie wnętrz Poznań
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji . Salon. Nowoczesny, drewno, turkus

Wnętrza Domu w Brukseli -
Pełne Harmonii i Elegancji

Projekt dużego domu, którego wnętrza są utrzymane w nowoczesnym stylu z kilkoma akcentami kolorystycznymi. Odkryj wnętrze pełne harmonii i elegancji. Dzięki rozwiązaniom uzyskaliśmy miejsce komfortowe, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością. Zainspiruj się!

Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji . Sypialnia. Tapeta, lamele
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji . Jadalnia. Nowoczesna, drewno, turkus, duży stół
Projekt wnętrza Poznań. Harmonia i elegancja. Pokój gamingowy, dziecko, nowoczesny
Projekt wnętrza Poznań. Harmonia i elegancja. Łazienka dzieci, biały, granat, drewno, nowoczesny
Projekt wnętrza Poznań. Harmonia i elegancja. Salon. Nowoczesny, drewno, turkus
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji . Gabinet. Szezlong, zieleń
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji . Salon. Nowoczesny, drewno, turkus
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji. Kuchnia, szary, drewno, nowoczesne
Projekt wnętrza Poznań. Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji  Łazienka, szare, drewno, lamele

Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji

Odkryj Nasze Inspirujące Projekty Wnętrz

Projekt wnętrz nabiera życia, kiedy zanurzysz się w atmosferze, którą zaprojektowaliśmy. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom odkryjesz harmonię pomieszczeń, która ściśle łączy się z elegancją. 

Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji

Projekt Kuchni

Przestrzeń pełna aromatów i smaków, gdzie funkcjonalność spotyka się z elegancją. Zmieniliśmy układ kuchni na kształt litery L. Stworzyliśmy miejsce do siedzenia przy grubym drewnianym blacie, który wyróżnia się spośród całej bryły wyspy. Dodatkowo podświetliliśmy wyspę, nadając jej lekkości i nowoczesnego stylu, dzięki zastosowanym rozwiązaniom miejsce jest komfortowe i harmonijne. 

 

Salon marzeń

Na prośbę naszych klientów wprowadziliśmy kolor turkusowy do nowoczesnych wnętrz, dzięki czemu dodaliśmy przestrzeni świeżości i elegancji. Zaprojektowaliśmy strefę do rozmów i oglądania. Telewizor jest schowany w zabudowie meblowe. Stworzyliśmy spójną kompozycję, dzięki czemu podkreśliliśmy urok całego wnętrza.

Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji  

Jadalnia w domu

Zmysłowe połączenie funkcjonalności i sztuki. Wykonaliśmy zabudowę, która maskuje skos w narożniku oraz lustro, które dodaje wnętrzu uroku i niezwykłej magii.

 

Projekt gabinetu w domu

Zapraszamy domowników tego nowoczesnego domu do inspirującego miejsce pracy i relaksu. Do tego wnętrza wybraliśmy duże, wygodne biurko z wolną przestrzenią pod nim, umożliwiając umieszczenie ulubionego szezlongu, który dodaje charakteru i wyraża indywidualny gust. We wnętrzu wstawiliśmy szezlong w kolorze butelkowej zieleni – marzenie klientki.

Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji 

Projekt pokoju dla dziecka

Młodzieżowy raj dla miłośników gier komputerowych. Zaprojektowaliśmy specjalną strefę do gier oraz relaksu. Dzięki temu, że emanuje energią i kreatywnością, zachęca do niekończących się przygód.

Wnętrze pełne Harmonii i Elegancji 

Łazienka dla dziecka

Przestrzeń tej łazienki jest utrzymana w 3 kolorach, granacie, bieli i drewnie. Zaprojektowaliśmy dwa okrągłe lustra dostosowane do wzrostu dzieci oraz drzwiczki prowadzące do zsypu na pranie. Dzięki temu uzyskaliśmy funkcjonalną i przyjazną przestrzeń.

Projekt wnętrza Harmonia i Elegancja 

Łazienka dziadków

Połączyliśmy klasyczny styl z funkcjonalnością. Strefa z wc jest oddzielona, w rezultacie zapewniając niezrównany komfort dla osób starszych.

 

Projekt sypialni

To harmonijne miejsce wyposażyliśmy w duże łóżko z wydzielona strefą relaksu. Na ścianie przy wejściu umieściliśmy duże, klejone lustro oraz toaletkę z wygodnym siedziskiem, dzięki czemu poprawiliśmy funkcjonalność pomieszczenia. Spokój, harmonia i elegancja to trzy kluczowe przesłanki dla tego miejsca. Tapeta za łóżkiem z drobnymi czarnymi kropeczkami dodaje kontrastu i optycznie powiększa przestrzeń pełną inspiracji.

 

Odkryj nasze projekty wnętrz, gdzie funkcjonalność spotyka się z elegancją, w efekcie tworząc harmonijną przestrzeń do życia. Zapraszamy do odkrywania piękna w swoim własnym domu – napisz na design@atoato.pl! 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

11 marca, 2024

Zadzwoń