Zadzwoń Projekt wnętrz luksusowego apartamentu | Projektant Poznań
Projekt wnętrz luksusowego apartamentu

Projekt wnętrz luksusowego apartamentu na Chwaliszewie

Odkryj minimalistyczny design wnętrz z elementami loftowymi. Projekt wnętrz apartamentu w Poznaniu, który pobudza wyobraźnię i zmysły. Odkryj harmonię między nowoczesnością a elegancją dzięki naszym propozycjom.

projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesna-lazienka-czarna-wanna-wolnostojaca
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesna-czarna-lazienka
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesna-lazienka-czarna
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-mężczyzna-dom
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesny-gabinet
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesny-jadalnia
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesna-jadalnia
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesny- salon
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesny-salon-z-biblioteczka
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-nowoczesna-czarna-lazienka (2)
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-salon-nowoczesny-biblioteczka
projekt-wnetrz-poznan-styl-skandynawski-elementy-loft-sypialnia-nowoczesna-garderoba

Projekt wnętrz luksusowego apartamentu

Projekt Korytarza:

W korytarzu zaprojektowaliśmy szafę wnękową z frezowanymi oraz lakierowanymi frontami, idealnie komponującą się z panelem lamelowym. Optycznie powiększając przestrzeń, proponujemy ścianę z drzwiami pomalować na kolor zbliżony do drzwi, zachowując harmonię. Oświetlenie to lampy magnetyczne na szynoprzewodach o  nowoczesnym wyglądzie.

Projekt wnętrz luksusowego apartamentu

Projekt Salonu:

W salonie postawiliśmy na regał w stylu industrialnym z drewnianymi, ułożonymi asymetrycznie półkami. Telewizor 75 cali oraz szafkę rtv powiesiliśmy na białej ścianie delikatnie ozdobionej sztukaterią. Na środku umieściliśmy wygodny narożnik oraz prosty w formie stolik kawowy.

Projekt wnętrz luksusowego apartamentu

Projekt Kuchni:

Kuchnia zachwyca elegancją i funkcjonalnością. Zaoponowaliśmy część zabudowy do sufitu ze wszystkimi sprzętami Agd, a część otwartą bez szafek górnych. Na ścianie nad blatem położyliśmy tapetę winylową o delikatnej, trójwymiarowej strukturze. Zabudowa wysoką jest w fornirze orzechowym, a dolne szafki w mdfie lakierowanym w macie.  Szuflady, cargo i kosze do segregacji śmieci gwarantują porządek i łatwość użytkowania.

Projekt wnętrz luksusowego apartamentu

Projekt Sypialni:

W sypialni proponujemy łóżko tapicerowane w czarnej welwetowej tkaninie, emanujące elegancją. Za łóżkiem mamy nietypową tapetę o zmiennych odcieniach czerni i szarości oraz lustra i podwieszane szafki nocne. Na ścianie naprzeciwko jest masa betonowa oraz lustro klejone do podłogi, które optycznie powiększa wnętrze. Dodatkowe dodaliśmy delikatne lampy sople, mięsiste zasłony i minimalistyczne liniowe oświetlenie.

 

Projekt Garderoby:

Zabudowa meblowa wykonana z płyty laminowanej drewnopodobnej, drzwi przesuwne z czarnego, dymionego szkła i praktyczne rozwiązania, takie jak półki i szuflady, sprawiają, że garderoba jest funkcjonalna i elegancka. Dodaliśmy też osobny wieszak na koszule oraz wygodną pufę do zakładania obuwia.

Łazienki:

W łazienkach stawiamy na minimalistyczny design z luksusowymi akcentami. Propozycja czarnej umywalki i toalety dodają elegancji, podczas gdy betonowe i lakierowane elementy tworzą nowoczesną atmosferę. Na ścianach mikrocemet oraz czarny prążkowany winyl.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

29 stycznia, 2024

Zadzwoń