Zadzwoń Apartament w stylu loftowym Projektowanie wnętrz Poznań
projekt wnetrz w stylu loftowym

Apartament w stylu loftowym

Projekt to nowoczesny apartament w stylu loftowym, charakteryzujący się otwartym i przestronnym układem, eleganckimi elementami wystroju i doskonałym połączeniem estetyki industrialnej i współczesnej. Skąpany w obfitości naturalnego światła wpadającego przez sięgające od podłogi do sufitu okna mieszkanie, emanuje przestronnością i zachęcającą atmosferą.

projekt wnętrza łazienki w stylu loftowym, wanna wolnostojąca, laminat na ścianie
projekt wnętrza łazienki w stylu loftowym, wanna wolnostojąca, laminat na ścianie

projekt wnetrz w stylu loftowym

Salon z aneksem kuchennym:

Stylowa część dzienna z miękką sofą w neutralnej tonacji. Minimalistyczny stolik kawowy znajduje się pośrodku. Nowoczesne oświetlenie tworzy przytulną przestrzeń, atmosferę do relaksu i spotkań towarzyskich.

Loftowa kuchnia z wyspą to urzekająca przestrzeń, która płynnie łączy nowoczesną funkcjonalność z industrialną estetyką. Położona w sercu otwartego loftu kuchnia staje się centralnym punktem, przykuwając uwagę swoim eleganckim designem i zachęcającą atmosferą. Wyspa kuchenna zajmuje centralne miejsce, emanując poczuciem wyrafinowania i praktyczności jednak służy także jako wielofunkcyjne centrum kulinarnych przedsięwzięć i spotkań towarzyskich. Jego rozmiar zapewnia dużo miejsca do pracy do przygotowywania posiłków, a jednocześnie oferuje nieformalne miejsce do spożywania posiłków ze stylowymi stołkami barowymi ustawionymi po jednej stronie.

Wyspa została fachowo zaprojektowana z minimalistycznym podejściem, ponieważ charakteryzuje się czystymi liniami i bezproblemową integracją rozwiązań do przechowywania. Oferuje połączenie eleganckich, pozbawionych uchwytów szafek i szuflad, zapewniając dużo miejsca do uporządkowania i łatwego dostępu do niezbędnych akcesoriów kuchennych.

Łazienka:

Loftowa łazienka z wolnostojącą wanną to luksusowe zacisze, które harmonijnie łączy nowoczesność z industrialnym urokiem loftowego wnętrza. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby wywołać poczucie relaksu, oferując spokojne sanktuarium w tętniącym życiem środowisku miejskim. Centralnym elementem łazienki jest efektowna wolnostojąca wanna, która emanuje elegancją dzięki smukłym liniom i rzeźbiarskiej formie, tworząc urzekający efekt wizualny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprasza do relaksu i zanurzenia się w błogich chwilach spokoju. Minimalistyczna toaletka z eleganckim blatem uzupełnia wolnostojącą wannę, dodatkowo oferując dużo miejsca do przechowywania przyborów toaletowych i niezbędnych artykułów.

projekt wnetrz w stylu loftowym

Gabinet:

Gabinet z regałem w stylu loftowym to urzekająca przestrzeń, która łączy w sobie urok tradycyjnego gabinetu z nowoczesną estetyką wnętrza w stylu loftowym. Centralnym elementem pokoju jest wielki regał na książki, który rozciąga się od podłogi do sufitu, prezentując obszerną kolekcję książek. Drzwi do gabinetu zaprojektowaliśmy jako drzwi przeszklone w stalowej ramie malowanej proszkowo na kolor czarny. W gabinecie będzie miejsce do pracy – biurko oraz krzesło. Zabudowa meblowa została zaprojektowana tak, aby uzyskać jak najwięcej miejsca do przechowywania, tworząc efektowną biblioteczkę zgodnie z prośbą inwestorów.

projekt wnetrz =w stylu loftowym

Umiejętności

Opublikowano w dniu

13 czerwca, 2023

Zadzwoń