Zadzwoń Przytulne mieszkanie na Jeżycach Projektowanie wnętrz Poznań
Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Przytulne wnętrze urządzone jest w stylu skandynawskim z elementami stylu śródziemnomorskiego, nowoczesnego i boho. Dominują jasne kolory, biel oraz odcienie beżowego i drewna.

mała łazienka w jasnych kolorach z zielenią
mała łazienka w jasnych kolorach

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Przedpokój:

W przedpokoju proponujemy dużą szafę wykonaną z białej płyty laminowane. Fronty szafy mogą są z frezowanego mdfu. Przy drzwiach wejściowych proponujemy szafkę na buty, która jednocześnie pełni funkcję konsolki. Naprzeciwko umieściliśmy lustrzaną ramę i beżową pufę. Ściany w przedpokoju, kuchni oraz salonie zaproponowaliśmy w odcieniu bardzo jasnej szarości.

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Kuchnia:

Kuchnia zaprojektowaliśmy w kolorze błękitnym i białym, uchwyty w kolorze złota i fronty od sklepu Fropt (dolne w jasnym niebieskim kolorze, a górne w białym) oraz blat z konglomeratu w kolorze białym Technistone. Między szafkami kuchennymi proponujemy płytki cegiełki w kolorze białym.  Do jadalni użyliśmy istniejącego już stołu, który posiadają klienci oraz krzesła wybrane na spotkaniu. Nad stołem umieściliśmy lampy z rattanu.

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Projekt salonu:

Salon zaprojektowaliśmy w spokojnej kolorystyce, głównie w odcieniach beżu, z niewielką ilością dodatków w kolorze niebieskim, takimi jak fotel, poduszki na sofie i plakaty. Do salonu wstawiliśmy telewizor Samsung The Frame, który może służyć jako obraz, a do niego proponujemy kupić ramę w kolorze jasnego drewna. Zaprojektowaliśmy szafkę rtv oraz regał na książki z Ikei. Ściana za sofą została pokryta tynkiem dekoracyjnym Jeger Stiuk MATOWY. W całym mieszkaniu jest sporo roślin, które są bardzo ważne dla inwestora i dodają naturalności.

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Projekt łazienki:

W łazience wykorzystaliśmy płytki „rybia łuska’. Na podłodze płytki z delikatną 'żyłką’ imitujące kamień. Płytki ścienne wybraliśmy białe w połysku. Wstawiliśmy szafkę umywalkową „soho” ze złotymi uchwytami oraz szafkę nad pralką i nad geberitem, w takim samym kolorze. Nad zabudową stelaża do wc, zrobiliśmy białe półki na zamówienie, aby w pełni wykorzystać przestrzeń. Baterie są w kolorze czarnym, zgodnie z prośbą naszych klientów. Zaprojektowaliśmy kabinę prysznicową o szerokości 80 cma i obok niej wiszący drążek na ręczniki w złotym kolorze.

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Sypialnia:

Sypialnię zaprojektowaliśmy w stonowanej kolorystyce, w białych odcieniach beżu i złotymi akcentami, a na jednej ścianie postawiliśmy mocniejszy akcent w postaci cegły. Łóżko ma duży, tapicerowany zagłówek a nad nim wisi okrągłe lustro. Obok stoją stoliczki nocne w piaskowym kolorze.

Przytulne mieszkanie na Jeżycach

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 marca, 2023

Zadzwoń