Zadzwoń Przytulny dom 150 m2 | Projektowanie wnętrz Poznań
Przytulny dom 150 m2

Przytulny dom 150 m2

Projekt Wnętrz w Poznaniu - Aranżacja z Niebieskimi Akcentami Projekt domu 150 m2 w Poznaniu. Wnętrza zostały zaprojektowane w ciepłym ponadczasowym stylu z dużą ilością drewna, ciepłego światła i akcentów w niebieskim i zielonym kolorze.

Korytarz Projekt Wnętrz Poznań
Korytarz z Niebieskimi Akcentami w Projekt Wnętrz Poznań beżowa szafa
Przytulny dom 150 m2
Przytulny dom 150 m2
Przytulny dom 150 m2
Łazienka Dolna Projekt Domu w Poznaniu
Przytulny dom 150 m2
Przytulny dom 150 m2
Kuchnia z Laminatem Szary Taupe w Poznaniu projekt kuchni Poznań

Przytulny dom 150 m2

Przytulny dom 150 m2

Korytarz z niebieskimi akcentami Atoato Projekty Wnętrz Poznań

Korytarz jest nieduży i nie chcieliśmy go zagracać. Zaplanowaliśmy szafę w kolorze szarym Taupe, z wnęką na buty w kolorze drewna. Przy wejściu mamy czarne lamele z mdf lakierowanego oraz minimalistyczne kinkiety, które dodają kontrastu. Do odkładania kluczy i torebki dodaliśmy konsolę z szufladką. Jedynym akcentem kolorystycznym jest niebieska ławka do zakładania butów.

 

Kuchnia z laminatem szary taupe w Poznaniu

Kuchnia ma kształt litery U. Aby zwiększyć ilość miejsca do przygotowywania posiłków dodaliśmy półwysep. Od strony salonu jest on pokryty frezowanym frontem malowanym na czarno. Ciemne akcenty pojawiają się również w lampach, sprzętach AGD, czy w wiszącej, loftowej półce. Szafki dolne zaprojektowaliśmy w szarym odcieniu Taupe, który jest delikatny i łatwy w utrzymaniu w czystości. Zabudowa wysoka jest w odcieniu ciepłego drewna. Blat zaprojektowaliśmy na 12 mm, kompaktowy, wodoodporny. Panel wnękowy to również ten sam hpl. Lodówka i piekarnik kontrastującego z resztą zabudowy. Na oknach są drewniane, bambusowe żaluzje w szerokich lamelkach.

Jasno niebieska sofa, na wysokich nóżkach dodaje lekkości, a robot sprzątający bez problemu wyczyści powierzchnię pod. Do tego projektu wnętrz wybraliśmy rozkładany stół ze skośną konstrukcją nóg, do tego zestawu dobraliśmy krzesła z tapicerowanym siedziskiem w bardzo praktycznym kolorze oraz obłym i wygodnym oparciem.

 

Ściana TV i asymetryczna kompozycja szafek

Ściana TV pokryta jasnym tynkiem glinianym przełamana drewnianymi lamelami z asymetryczna kompozycją szafek pod TV w kolorze taupe, który nawiązuje do kolorów w kuchni. Na oknach mamy jasno szare, podświetlane Ledem zasłony. Ścianka przy kuchni została zaaranżowana jako miejsce na kalendarz, rodzinne zdjęcia.

 

Łazienka dolna z mieszanką płytek Limone Babilon i Otello Light Brown

Łazienka jest prosta, elegancka i ponadczasowa. Zastosowaliśmy jasne płytki 120×60 oraz płytki w kolorze drewna imitujące frez. Lustro zakończone łukiem sięga samego sufitu i jest podświetlane. Do makijażu mamy dwa eleganckie kinkiety po obu stronach lustra. Wnęka nad obudową stolarza do WC jest podświetlana, a nad nią znajdują się 3 rzędy szafek do schowania niezbędnych łazienkowych elementów jak kosmetyki, papier toaletowy czy ręczniki do rąk. Od strony czarnego grzejnika mamy otwarte półki w ciepłym kolorze drewna. Takie zestawienie barw nie znudzi się szybko.

 

Łazienka górna z trzema rodzajami płytek

Użyliśmy płytek dekoracyjnych w asymetryczne kształty przy okrągłym i podświetlanym lustrze, pozostałe są w formacie 120×60. Prysznic miał być otwarty walk-in a część ścian nie miała być płytkowana do sufitu. Szafka pod umywalkowa jest na zamówienie z wodoodpornego laminatu HPL. Od strony wąskiego korytarza zrobiliśmy drzwiczki do zsypu na kosz na pranie, zapewniając łatwy dostęp do pralni.

Jeśli ten projekt Ci się spodobał zapraszamy do skorzystania z naszych usług aranżacji wnętrz w Poznaniu lub online. Realizujemy projekty domów o powierzchni od 100 m2.

Przytulny dom 150 m2

Przytulny dom 150 m2

Umiejętności

Opublikowano w dniu

2 stycznia, 2024

Zadzwoń