Zadzwoń Dom w stylu nowoczesnym Projektowanie wnętrz Poznań
projekt kuchni w stylu nowoczesnym w poznaniu, granatowa, biała kuchnia

Dom w stylu nowoczesnym

Projekt domu w Zakrzewie. Dom został zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Na parterze dominują chłodniejsze barwy ocieplone drewnianymi elementami oraz niebieskie akcenty. Piętro utrzymane jest w nieco cieplejszej gamie kolorystycznej.

łazienka z dużym okrągłym lustrem
duża łazienka projekt wnętrz, okrągłe lustro

Dom w stylu nowoczesnym

 

Salon:

W salonie zaprojektowaliśmy kominek dwustronny wyłożony płytkami imitującymi kamień. Koło kominka zaaranżowaliśmy wnękę na drewno, z drugiej strony zaprojektowaliśmy witrynę na szkło. Wstawiliśmy dużą sofę modułową w szarym kolorze. Zrezygnowaliśmy z niskiego mebla za sofą ze względu na komunikację. Niestety musieliśmy też zrezygnować ze ścianki z lameli oddzielającej salon od jadalni ze względu na brak miejsca. Wstawiliśmy duży drewniany stół, stolik kawowy jest od tego samego producenta,
aby odcień drewna był taki sam. Nad stołem proponujemy lampę ledową w kształcie okręgów. Salon oświetlają lampy szynowe, magnetyczne, podtynkowe.
Atutem takiego rozwiązania jest to, że można dokładać dodatkowe lampy w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dookoła salonu tam, gdzie znajdują się zasłony, proponujemy oświetlenie LED.

 

Korytarz parter:

Zaaranżowaliśmy ścianę w korytarzu, na której znajdują się płyty pokryte fornirem. Celowo zrezygnowaliśmy z drzwi fornirowanych, aby nie dokładać kolejnego
kolory drewna w tym miejscu, drzwi w neutralnym, bardzo jasnym szarym kolorze (takim jak ściana) lepiej się sprawdzą. Zaprojektowaliśmy schody zgodnie z wytycznymi inwestorów: dębowe stopnice na metalowej konstrukcji, do tego szklana, minimalistyczna balustrada. Nad schodami proponujemy reprezentacyjny, ledowy żyrandol.

 

Gabinet:

W gabinecie wstawiliśmy reprezentacyjne, drewniane biurko. Do tego fotel skórzany, czarną sofę i gotowe regały ze sklepu. Ściana została ozdobiona w podobny sposób do ściany przy schodach: panel fornirowany lub laminowany i czarne, metalowe listwy. Przy zasłonach pod sufitem również znajduje się oświetlenie LED.

 

Sypialnia główna:

Za łóżkiem zaprojektowaliśmy ścianę nawiązującą do aranżacji znajdującej się na parterze: ponownie zastosowaliśmy płytę laminowaną, metalowe, czarne listwy oraz lustra klejone.
Do tego szafki nocne oraz komodę i regał gotowe ze sklepu. Toaletka na zamówienie, przed toaletką wstaliśmy duże okrągłe lustro z oświetleniem odpowiednim do makijażu.
Pod sufitem znajdują się listwy ścienne przysłaniające karnisze zasłon z oświetleniem LED.

Dom w stylu nowoczesnym

Umiejętności

Opublikowano w dniu

16 czerwca, 2023

Zadzwoń