Zadzwoń Modernistyczny dom | Projektowanie wnętrz Poznań

Modernistyczny dom

Projekt wnętrz domu jest nowoczesny i elegancki. Dominują chłodne barwy, takie jak biel i szarość, ocieplone drewnianymi elementami z niebieskimi i zielonymi akcentami.

Modernistyczny dom

Na podłodze w pokojach znajduje się deska, która dodaje ciepła i przytulności wnętrzu. W łazienkach, kuchni i korytarzach są płytki w stylu terrazzo.
Zastosowaliśmy minimalistyczne drzwi są z ościeżnicą bez przylgową, co sprawia, że otwierają się i zamykają lekko i cicho. Większość drzwi jest pomalowana na kolor NCS S 1500-N, który jest neutralny i uniwersalny. Część drzwi jest pokryta masą betonową, która dodaje wnętrzu industrialnego charakteru. W łazienkach połączyliśmy mikrocement na ścianach, który jest nowoczesny i łatwy w utrzymaniu czystości oraz płytki w stylu terrazzo na podłodze są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości.

Przedsionek:

Przedsionek jest jasny i przestronny. Szafa z laminatu drewnopodobnego jest pojemna i praktyczna. Duże lustro na ścianie powiększa przestrzeń i dodaje jej elegancji.
Kuchnia jest funkcjonalna i dobrze doświetlona. Szafki z lakierowanymi frontami są eleganckie i łatwe w utrzymaniu czystości. Drewniane lamele oddzielają bar od salonu i dodają wnętrzu ciepła.

Modernistyczny dom 

Salon i biblioteka:

Salon i biblioteka to miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Na środku znajduje się wygodna sofa z IWC. Ściana pokryta jest masą betonową na której ładnie załamuje się światło. Na suficie mamy oświetlenie na magnetycznych szynach z szybka możliwością umiejscowienia poszczególnych źródeł światła.

Modernistyczny dom 

Sypialnia:

Sypialnia jest przytulna i komfortowa. Łóżko z dwoma osobnymi stelażami elektrycznymi zapewnia wygodny sen. Szafa z drzwiami przesuwnymi jest pojemna i praktyczna. Lustro na ścianie powiększa przestrzeń i dodaje jej elegancji.

Łazienka:

Łazienka przy sypialni jest nowoczesna i elegancka. utrzymana w podobnym klimacie do pierwszej. WC jest praktyczne i funkcjonalne. Zastosowaliśmy baterie wysokiej jakości marki Zuchetti.

Garderoba jest nieco ciemniejsza niż reszta domu. Szafy zostały zaprojektowane w kolorze ciepłego drewna. Wszystkie półki mają oświetlenie, co ułatwia znalezienie potrzebnych ubrań. Pokój gościnny jest przytulny. Na tle ciemniejszej ściany postawiliśmy zieloną sofę w butelkowym odcieniu. Lustro na ścianie powiększa przestrzeń i dodaje jej elegancji.
Łazienka dla gości jest spójna z łazienką przy sypialni oraz WC. Umywalka jest wpuszczana w blat z konglomeratu a szafki wykonane na zamówienie.
Mam nadzieję, że ten projekt wnętrz tego domu przypadnie Ci do gustu!

Modernistyczny dom 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

1 sierpnia, 2023

Zadzwoń